Srpen 2018

Zpět do školy

29. srpna 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  ŠKOLA
Dneska si ukážeme typy do školy a učení. Jenom na začátek mam přchystaný nový instagram, ale o tom udělám článek.
Začneme školou. Pokud si budeš kupovat sešity sám tak doporučuji si vzít na začátek nějaké papíry. U nás to vetšinou chodilo to, že na konci školního roku (kromě 9. třídy ) jsme si mohli sešity obědnat. Pokud jsme sešit neměli tak bylo dobré mít u sebe nějaký volný papír.
Rozhodně doporučuji mít v penále zvýrazňovač, bělítko. Txhle 2 věci jsem fakt používala. Potom tenké fixy. Tím pak u některých učitelů můžete zaujmout, a nebo si pak u nich tímto můžete zlepšit známku při zkoušení ( ale zase záleží jaký je učitel v povaze)
Další výhodou je mít tužky na kreslení ( klidně aji záloze) U nás to byla ždycky kryze. No a o pastelkách ani nemluvím, vždyt stačí mít tu nejlevnější verzi.
Na levný nákupy doporučuji se kouknout do pepca. Obzvlášť nyní když se jde do školy. Viděla jsem tam, že mají pastelky, tužky atd. Obaly a sešity mají potom v obchodech a nebo v papírnictví. Dobrý je na začátek si přibližně zjistit kolik co stojí protože jestli toho budete nakupovat e větším počtu i těch pár drobných v tom potom hraje velkou roli.
Jestli by jste chtěli školní D.I.Y. napište do komentářu.
A teďka něco málo k učení. Mě nejvíce na základce pomáhala lístečková metoda. Ta spočívá v tom, že si připravíte kartičky a poté z jedné strany se napíše např. 1+1 a z druhé strany 2. Takhle se to dá používat kdekoliv. Pak jsou různé rady jako třeba že si máš najít svojí hodinu kdy se ti nejlépe učí, místo..... Mě potom aji pomohla metoda zvýraznění a nebo různě podtržený atd.
Těsím se u dalšího článku ahoj

Na co se můžeš těšit

23. srpna 2018 v 10:05 | Life Style Nikki
Chystám fotky do článků na kosmetické produkty, back to school články a tak různě. Rozhodně se připrav na članky.

Včerejší nákupy #1

1. srpna 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  MOJE PŘÍBĚHY
Včera jsem si byla vyzvednout Pardubickou kartu. Proč můžu podle zajmu napsat další článek. Zajely jsme do Paládka, kde jsme nechaly auto. Poté jsme zašly pro kartu na MHD.
Když jsme ji vyzvedly šly jsme zpět do Paládka. Mezi zastávky bylo například Tchibo, NewYourker a nebo knihkupectví Dobrovského. Ještě mám vybrané nejaké knižky ( The Crown - zaujala mě, a pote Selekce - tu už jsem jednou četla ale líbí se mi, no a potom Mléko a Med, atd.).
Až na pár ďalších nových kartiček do obchodů atd. Jsem ráda co jsem si včera vybrala. Za necelý měsíc budu v Pardubicích trávit více času a o tom můžu psát v jiném článku ( podle zájmu ) ale včerejšek byl super.
Na závěr co jsem si přivezla - 2 vůně do koupele ( mango a třešně), triko, knihu (John Green Sněží, Sněží)
Ahoj u dalšího článku ♡