Březen 2018

Antistresoví míček

21. března 2018 v 18:19 | Life Style Nikki |  D.I.Y.
Je to velmi jednoduché.
Budeš potřebovat - balonek, mouku ( je dobrá polohrubá ale udělala jsem to i z hladké), a trychtířek,
Do balonku ( hrdla) nasuneme trychtýřek . Poté opatrně začneš nasypávat mouku. Naplníme libovolně. Poté dozdobíme Fixem. Já třeba udělala míček do tvaru mrkve. na hrdlo jsem mu přidělala krepový papírem.

Vyznání

18. března 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  CO NECHÁPU
Nepochopím to když člověk říká že třeba není křesťan a při tom slaví např. Velikonoce. Velikonoce jsou přece křesťanský svátek. Už jsem párkrát slyšela, že je to o zvyku to slavit, ale přijde mi zvláštní proč slavit třeba Vánoce, Velikonoce nebo třeba Tři krále. Prostě mi přijde divné proč někteří lidé jsou ateisté ( přímo proti bohovy) a slaví tyto svátky. Já osobně věřím že něco je. Neříkám že Bůh přímo exituje. To samé mám i s Duchama a mám pár věcí co se mi stalo.
Tím neříkám, že třeba rodina nemůže toto slavit jenom nechápu některé lidi jak jsou proti Křesťanství a při tom slaví svátky.
Nebo potom nechápu proč lidi odsuzují Islám a terorismus. Sama víra o sobě je milá jenom kvůli jedincům se terorismus děje. Proto kvůli několika těmhle Islamistům se dí říct, že všechny se hází do jednoho pytle.
Nebo potom lidi co říkají jsem křesťan jsem tohle nebo tohle a jak jsou s tím strašně spojení a jak s tím na to strašně v to věří a při tom se tomu tolik nevěnují. Třeba při modlidbách říka že je to k ničemu ale před okolím říka, jak se modlí atd....

P.S.: Je to to co já nechápu, každý může mít svůj názor. Bude víc takových článků. A tímhle na nikoho nenarážím

Život ve vzpomínkách

14. března 2018 v 14:06 | Life Style Nikki |  TÉMA TÝDNE
Když si vzpomenu na vzpomínky když jsem byla menší, jsem za ně ráda. Nejsem křesťan ale s babičkou jsem chodila do kostela jednou za čas. Někdy to byla v neděli mše a někdy pohřeb. Strašně jsem to tam obdivovala a chodila jsem tam ráda. Nebo když jsem byla u babičky a byly prázdniny, a rodiče museli do práce, byla jsem ráda když někdo přišel a začal si se mnou hrát. V létě jsme hráli na schovku ( sousedi měli křoví a okolo toho křoví jsme se různě schovávali) nebo jsme byli v bazénu a kdo uplave nejvíc koleček, udělat vlny a nebo závody. V zimě jsme si často hráli s autíčky, nebo hráli schovku po domě. Když jsem byla starší začal můj 1 kroužek. Tam jsem poznala mega suprový lidi. Kolem 4. třídy jsem poznala svojí nejlepší sestřenku. Poprvé jsme u sebe byli když jsme byly malé miminka. Myslela jsem si, že se nebudeme bavit a jenom to bude tak že přijela a zase odjede a nebudeme se bavit. Ale opak je pravdou. Lepšího člověka jsem poznat v té době nemohla. Kolem 7. třídy jsem se hodně začala bavit s kámoškou za kterou jsem mega ráda. Tyhle holky poznat ♥♥. Pak mám další kámošku se kterou se dá říct, že s ní dokážu probrat hovadiny. Nebo ještě jednu a s tou když máme čas dokážeme jít ven kdykoliv.

Neznámá maska

11. března 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  TÉMA TÝDNE
Každý z nás má svojí venkovní masku. Chová se ke každým lidem úplně jinak. Třeba já mám své přátele, kterým by jsem řekla všechno, ale na druhou stranu mám přátele, před kterými nic moc neříkám v tom smyslu, že některé věci jim neřeknu. Několik lidí si myslí, že jsem tichá, klidná..... Ale opak je pravdou. Dokážu se "rozjet". Podle mě by lidi měli zjistit jak se kdo chová v různých společnostech. Aby mohl potom používat to, co je pravda...

Moje cestování

4. března 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  ZÁJMY
Všude kde jsem byla jsem si to užila. Byla jsem na Slovensku, o kterém je jeden z článků, v Německu, v Polsku, Švýcarsku, Chorvatsku a v Tunisu. Moje nejlepší vzpomínky jsou ze Slovenska ❤. Jsem ráda, že jsem mohla jet na Slovensko a ne jednou. Pak mám nejlepší zážitky z ČR. Jsem za ně ráda. Ty vzpomínky bych nechtěla měnit. Kdyby jsem neměla tyhle vzpomínky neměla by jsem tyhle krásné vzpomínky 😍❤