Slovensko

28. ledna 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  TYPY & RADY
Slovensko se mně strašně líbí.
Doporučuji navštívit Bratislavu, Dunajskou Stredu a Velký Meder.
Na obrázku v pravo jsou termály už ve zmíněné Dunajské Stredě. Je tam malý bazének pro malé děti. Pro odpočinek je tam veliký park a oproti okolí bazénů, tam je ticho. Maminky tam chodí odpočívat nebo jsme tam potkávaly staré lidi, kteří si tam šli na chvíli odpočnout. Fotka je starší, nejsou tam tobogány, které jsou báječné. Na fotce můžete vidět bazém ( malý) do tvaru kruhu. To je ten dětský. V pravo jde vidět bazén do tvaru ledviny. Je to fakt boží bazén. Na levo jsou 2 bazény. Větší je plavecký a u menšího je taková výřivka. Za tím malým bazénem se dá přejít do parku. Místo v okolí bazénu není moc veliké alepodle mě to napraví.

Velký Meder má oproti Dunajské Stredě (foto uprostřed)vvelký prostor v okolí bazénu. Jsou tam různé skluzavky a ve vnitřním bazénu jsou tobogány. Je možné, že tam je nějaký park, ale nedostali jsme se moc daleko od bazénu. Bylo to ale taky suprové. My jsme trávily většinu času na tobogánech nebo ve vnitřním bazénu.

Bratislava. Tohle město se mi strašně líbí. Vánoční trhy se mi zdají na malém kousku malé, ale moc mi to nevadí. Jestli chce někdo sehnat tam dárek, najde ho tam. Kdyby se mě někdo zeptal jestli by jsem chtěla tam jet tak bych řekla, že ano. Přes Bratislavu jsme jeli aji vlakem a cestu jsme měli v klidu. Dorazili jsme na čas a ještě jsme měli chvilinku čas do předání pokojů na míste v Dunajské Stredě. Pán co u něho jsme byli ubytovaní byl strašně milý a měli jsme to cca 500 metrů od termálů.
A co ty? Byl(a) jsi někdy na Slovensku? Jestli jo, máš tam nějaké oblíbené místo?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama