Leden 2018

Svíčky

31. ledna 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  DÁRKY
Poslední záchrana jako dárek nebo příjemná jejich vůně pro různé chvíle. Já jednu vlastním. Měla jsem jich více ale ty už jsem vypotřebovala. Tu co teďka mám je z Ikea s jménem SINNLING a je to jablko a skořice. Příjemně voní a podle mě se hodí k relaxu. Pro mě nádherně voní. Doporučuji. Měla jsem aji čajové, které jsem už vypálila. Jestli nemusíte svíčky ve většim tak doporučuju čajové. Vypálí se mnohem rychleji. Výběr vůní mají taky velký. A co ty? máš rád(a) svíčky. A s jakou vůní?

Slovensko

28. ledna 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  TYPY & RADY
Slovensko se mně strašně líbí.
Doporučuji navštívit Bratislavu, Dunajskou Stredu a Velký Meder.
Na obrázku v pravo jsou termály už ve zmíněné Dunajské Stredě. Je tam malý bazének pro malé děti. Pro odpočinek je tam veliký park a oproti okolí bazénů, tam je ticho. Maminky tam chodí odpočívat nebo jsme tam potkávaly staré lidi, kteří si tam šli na chvíli odpočnout. Fotka je starší, nejsou tam tobogány, které jsou báječné. Na fotce můžete vidět bazém ( malý) do tvaru kruhu. To je ten dětský. V pravo jde vidět bazén do tvaru ledviny. Je to fakt boží bazén. Na levo jsou 2 bazény. Větší je plavecký a u menšího je taková výřivka. Za tím malým bazénem se dá přejít do parku. Místo v okolí bazénu není moc veliké alepodle mě to napraví.

Velký Meder má oproti Dunajské Stredě (foto uprostřed)vvelký prostor v okolí bazénu. Jsou tam různé skluzavky a ve vnitřním bazénu jsou tobogány. Je možné, že tam je nějaký park, ale nedostali jsme se moc daleko od bazénu. Bylo to ale taky suprové. My jsme trávily většinu času na tobogánech nebo ve vnitřním bazénu.

Bratislava. Tohle město se mi strašně líbí. Vánoční trhy se mi zdají na malém kousku malé, ale moc mi to nevadí. Jestli chce někdo sehnat tam dárek, najde ho tam. Kdyby se mě někdo zeptal jestli by jsem chtěla tam jet tak bych řekla, že ano. Přes Bratislavu jsme jeli aji vlakem a cestu jsme měli v klidu. Dorazili jsme na čas a ještě jsme měli chvilinku čas do předání pokojů na míste v Dunajské Stredě. Pán co u něho jsme byli ubytovaní byl strašně milý a měli jsme to cca 500 metrů od termálů.
A co ty? Byl(a) jsi někdy na Slovensku? Jestli jo, máš tam nějaké oblíbené místo?

Sporty

24. ledna 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  ZÁJMY
Celoročně jsou možnosti sporty. Běh, bruslení, lyžování, plavání...Sama například chodím ven, na kolo, lyže a snowboard. Chodila jsem aji do hasičů. Báječná parta. Pak doma tancuju. Do zkouším aji své choreografie. Když se sejdeme (rodina) Jdeme do bazénu nebo hrajeme fotbal. Hráli jsme i badminton. Někdy i pingpong, ale ten jenom když někam jedeme a je tam stůl a pálky. Když jsem byla málá jezdila jsem na bruslích a na rok 2018 jsem si koupila pennyboar a inline brusle. Tak držte palce ať s mým štěstím přežiju. A co ty? Jaký děláš sporty nebo chceš začít.

Jurský park

21. ledna 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  RECENZE
Viděla jsem to cca 4 roky zpět. Né že by se mi strašně líbil, ale shlédla jsem všechny díly. Moc mě to netáhlo a trochu bych to vylepšila. Jinak bych doporučila těm co mají rádi spíš dobrodružství. Jsou k tomu aji knihy. Jestli radši čteš, je možnost si to přečís. Rozhodně se koukni na přebaly atd. protože se mně zdá že každý díl ( první) je napsaný jinak. Je to na tobě. Jestli si ho viděl, líbil se ti?

Diář

17. ledna 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  TYPY & RADY
Bez diáře bych se neobešla. Na teno rok jsem si koupila ze sovami a je na každý den. Je od Albi. Diáře mám ráda protože můžu mít různý schůzky, oslavy a růzdné důležité věci na jednom místě. Někdo může říct máš mobil. Ale podle mě se zdá, že mobil při nějaké schůzce vytahnout je docela neslušné. Chápu to, že čas se je víc modernější. Jestli jsi kluk a myslíš si, že diáře jsou pro holky, jsi na omylu. Diáře jsou pro holky i pro kluky. Najdeš různý motivy, jednobarevný nebo se vzorem. máš na školní rok nebo aji na daný rok. V obchodech nebo na internetu je jich spoustu. Nebo jako diář můžeš mít obyčejný sešit. Doporučuju ti diář vyzkoušet. Jestli ho používáš napiš do komentáře. Můžeš se podělit aji jestli máš školní nebo na daný rok a jak vypadá.

Za zrcadlem

14. ledna 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  RECENZE
Tahhle kniha má dva díly.

Je zajímavá.

Je pro čtrnáře, který má rád knihy silnějsí knížky.

Jde o dva světy.
Doporučuji ji.

Instagram

10. ledna 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  OSTATNÍ
Založila jsem nový imstagram k blogu. Budou tam probíhas soutěže, k článkům informace (když vyjde nový článek na blogu tak k tomu vyjde na instagramu fotka). Účet je na začátek soukromý. Po pár sledujícich se účet stane veřejný. Na fotce níže je fotka, která je součástí profilové fotky. Za těch pár dní volna jsem připravila pár článků takže se můžete těšit.

Korektor ESSENCE stay all

7. ledna 2018 v 14:00 | Life Style Nikki
S tímto korektorem jsem spokojená, pro mě stačí.

Vydrží u mě od rána cca do odpoledních hodin.

Celý korektor mi vydržek kolem měsíce. Dávala jsem si ho 5x týdně, někdy jsem nestíhala takjsem šla bez něj.

Rozhodně se dá vzít kamkoliv, balení je malé.

Doporučuji pro dívky, které začínají malováním, nebo nepotřebují moc úprav.

Je možné, že někdo může mít korektor u horší pleti, ale každý ví co mu padne.
Jestly si ho chceš koupit nebo ho máš tak napiš do komentáře :).

Z pohledu malého človíčka

3. ledna 2018 v 14:00 | Life Style Nikki |  TÉMA TÝDNE
Z pohledu malého človíčka
Svět je malý, ale věcí je hodně. Kdyžnějakou věc potřebuješ svět je najednou velký. Všichni pořád někam spěchají. Když všechno neudělají hnedka, je z toho zle. Místo toho aby si ten den zorganizují, všechno dělají v jednu dobu. Pak po čase jsou vyřízení a nemají náladu. Myslím si, že ale dokážou vykozlit úsměv na rtech. Z dálky jsme malý, z blízka velcí. Vypadáme jako malý ale máme velká srdce...