Listopad 2017

Vzpomínky ze základky

20. listopadu 2017 v 17:50 | Life Style Nikki |  TÉMA TÝDNE
Moje vzpomínky ze základky jsou různé. Smutné i veselé. To co mi nešlo tak jsem se to postupem začala ovládat a nic si z toho nedělat. Přes úplně pitomé pomluvy, urážky, blbé známky..... Za třídu co jsem měla jsem z části ráda. Někdy tam byli někdy napjaté situace, ale přece jsi to ty. Jestli se na něco nenaučíš je to tvoje blbost. Jestli tě někdo bude pomlouvat, tak to nech za hlavou a otoč se k tomu zády. Nemusíš se přece přetvařovat, když někdo po tobě bude něco chtít.
Učitelé chtějí to, aby všichni všechno splnili, donesli všechno na čas... Přitom někteří z nich to nedělají. Neměli na to čas, nejste jediná třída, mám toho dost na práci. Když něco zapomeneš doma tak najednou jsi ten nejhorší člověk na světě a přitom když oni něco zapomenou nic se neděje.

Články

18. listopadu 2017 v 20:25 | Life Style Nikki
Ahoj, chtěla bych se s vámi domluvit na článcích. vypadalo by to tak, že na každý týden by byli něco jako ankety. Do komentářů pod téma týdne by jste napsali co by jste chtěli napsat za témata. Pak by se z toho vybíralo. téma týdne by jsem psala každou středu a v neděli by vycházeli články.