Paranormální jevy

8. srpna 2017 v 10:00 | Life Style Nikki |  MOJE PŘÍBĚHY
Ahoj,
Dneska ti povím, jak to je se mnou a paranormalní aktivitou. Můj názor na ně je takový, že tu něco s Námi je. Ale nikomu neberu jeho názor, že neexistují. Kdyby bylo dokázano, že tu mezi Námi nejsou, nevěřila bych na ně. Některé případy nejsou dokázané. Tak řečeno nejsou vysvětlitelné.
Mám pár nevysvětlitelných věcí. Chystám jeden článek, ve kterém pak budou všechny věci co se mě staly popsány. Dnes si řekneme něco málo všeobecně o duchách. Jestli bude o tohle téma zájem udělám i více článků na paranormální jevy. Jestli se o tohle také zajímáš napiš mi komentář a jestli by si chtěl/a aby jsem v tomhle pokračovala :).
Dáme si otázku. Co je to vlastně duch? Každý tento pojem bere trochu jinak. Někdo jako duši, v bibli. Podle mě to je postava. Párkrát jsem měla vidiny. Většinou buď bílou nebo černou postavu. Většinou to nemělo nohy, ale přes ně mělo něco jako košili nebo takový plášť.
Proč tu jsou? Většinou tu bývají kvůli tomu, že něco nedořešili. Nebo něco někomu chtěli říct, ale nestihli to. Poté je tu vyvolávání ducha. Když ho takřečeno probudíte a on potom nemuže odejít zpět nebo jste ho rozlobili. Na takovéhle věci buďte opatrní. Nemůžeš vědět co se ti nebo někomu jinému něco stane. Na YouTube je o tomhle mnoho videí.
Jesli to je fake nebo ne to je jen ma tobě jak to pobereš. Jestli tomu uvěříš nebo ne.
U vyvolávání duchů se hlavně musíš dávat pozor koho vyvoláváš. Jestli to je hodný nebo zlý duch. 5íká se, když ducha jednou vyvoláš tak pak se duchů nezbavíš. Je to něco jako spirála.
Začne to v jednom bodu a poté se to bude namotávat dokola a dokola. Jestli s tím jednou začneš těžko se toho pak zbavíš. Je to začarovaný kruh ze kterého se nedá jen tak odejít...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama