Srpen 2017

Nevycházení článků

11. srpna 2017 v 11:41
Příští týden nebudou vycházet články. Pak až se vrátím, budou vycházet obden.

Paranormální jevy

8. srpna 2017 v 10:00 | Life Style Nikki |  MOJE PŘÍBĚHY
Ahoj,
Dneska ti povím, jak to je se mnou a paranormalní aktivitou. Můj názor na ně je takový, že tu něco s Námi je. Ale nikomu neberu jeho názor, že neexistují. Kdyby bylo dokázano, že tu mezi Námi nejsou, nevěřila bych na ně. Některé případy nejsou dokázané. Tak řečeno nejsou vysvětlitelné.
Mám pár nevysvětlitelných věcí. Chystám jeden článek, ve kterém pak budou všechny věci co se mě staly popsány. Dnes si řekneme něco málo všeobecně o duchách. Jestli bude o tohle téma zájem udělám i více článků na paranormální jevy. Jestli se o tohle také zajímáš napiš mi komentář a jestli by si chtěl/a aby jsem v tomhle pokračovala :).
Dáme si otázku. Co je to vlastně duch? Každý tento pojem bere trochu jinak. Někdo jako duši, v bibli. Podle mě to je postava. Párkrát jsem měla vidiny. Většinou buď bílou nebo černou postavu. Většinou to nemělo nohy, ale přes ně mělo něco jako košili nebo takový plášť.
Proč tu jsou? Většinou tu bývají kvůli tomu, že něco nedořešili. Nebo něco někomu chtěli říct, ale nestihli to. Poté je tu vyvolávání ducha. Když ho takřečeno probudíte a on potom nemuže odejít zpět nebo jste ho rozlobili. Na takovéhle věci buďte opatrní. Nemůžeš vědět co se ti nebo někomu jinému něco stane. Na YouTube je o tomhle mnoho videí.
Jesli to je fake nebo ne to je jen ma tobě jak to pobereš. Jestli tomu uvěříš nebo ne.
U vyvolávání duchů se hlavně musíš dávat pozor koho vyvoláváš. Jestli to je hodný nebo zlý duch. 5íká se, když ducha jednou vyvoláš tak pak se duchů nezbavíš. Je to něco jako spirála.
Začne to v jednom bodu a poté se to bude namotávat dokola a dokola. Jestli s tím jednou začneš těžko se toho pak zbavíš. Je to začarovaný kruh ze kterého se nedá jen tak odejít...

Jak si psát deníček

7. srpna 2017 v 14:25 | Life Style Nikki |  ZÁJMY
Ahoj,
dneska Ti poradím jak si psát deníček. Jestli si už viděl/a nějaké to video na youtube a zarazilo tě třeba když tam říkají kolik je na to potřeba věcí, tak jich tolik nepotřebuješ.
Jako první si řekni, jestli si to budeš psát. Třeba každý víkend budeš psát. Potom je důležitý si vybrat správný deníček. Na začátek je lepší aby měl málo stránek. Pak musíš vybírat podle toho jestli chceš linkovaný, bez linek, čtverečkovaný. Pak mají měkké desky nebo tvrdé.
Tvrdé se jen tak nezničí, neohnou se ti jen tak rohy. Měkký zas mají výhodu v tum že si je můžeš přeložit na půlku. Když chceš si deníček obalit tak lepší jsou ty měkký.
K zdobení stačí třeba obyčejná fixa nebo pastelka. Ozdobit stránku někdy stačí třeba nakresleným srdíškem než tam dát tunu samolepek. Stačí nadepsat den nějakou krásnou barvou a už to vypadá lépe.
Potom dobře vypadá například to, že na jeden den budeš mít 1 stránku. Mužeš domalovat ovrázky, dělat kapsy, pokud chceš a víš, že budeš si psát deníček tak klidně investuj do ozdobních pásek, samolepek a obrázků.
Nejlepší je třeba začít a chvíli počkat aby jsivěděl/a jestli tě to opravdu baví nebo ne. Hlavně do toho hned ze začátku nevraž dost peněz.
Teď ti popřeju ať se ti daří. PS: Za pár dní jedu na dovolenou. Jestly mám o tom napsat článek napiš mi :)

Piňáta

5. srpna 2017 v 12:55 | Life Style Nikky |  D.I.Y.
Piňáta je papírová nebo keramická nádoba, ve které jsou sladkosti nebo hračky. Bývá ozdobena pestrobarevnými papíry, různými barvami. Pojďme si ji vyrobit

Na 1 piňátu budeme potřebovat:
 • nůžky
 • noviny
 • nafukovací balónek
 • lepidlo
 • čistou vodu
 • špejli
 • provázek
 • temperové barvy, krepový papír, třpitky ( nebo něco čím chceme piňátu ozdobit)
Jako první si smícháme lepidlo s trochou vody. Poté noviny si natrháme na proužky cca dlouhé 1 cm. Pak si nafoukneme balónek a začneme přilepovat na balónek. Konec balónku nezalepíme ( poté se balónek bude praskat a vyndávat. Pak se tam nasypají sladkosti nebo něco jiného). Když první vrstva zaschne podle tvrdosti se dá ještě 1 nebo 2 vrstvy. Až tohle bude udělaný taksi vezmeme lepidlo nebo barvy a může se jít zdobit. Jestli chceš můžeš přilrpit provázek nebo ho opatrně propíchnout špejlí. Až barvy nebo lepidlo zaschnou stačí jen zavěsit na strom, vzít tyč a jít hrát.

Na 2 piňátu tentokrát budeme potřebovat:
 • kartón
 • papírová lepící páska
 • pravítka
 • tužku
 • balící papíry, krepobé papíry atd.
Tahle piňáta je na Tobě jestli uděláš piňátu do tvaru například jednorožce nebo např. Spoongboba, jednorožce atd. Začneme tím že si jako první si uděláme na kartón 2 stejný strany. Pak boční strany. Až bzdeme mít boční srany spojené s 1 stranou pak tam nasypeme sladkosti atd. Doslepíme zbytek. Provázek přilepíme lepící páskou. Pak už stačí jen nazdobit. Zavěsíme a může se jít oslavovat...

Kdybych tak mohl změnit svůj život

3. srpna 2017 v 10:37 | Life Style Nikky |  TÉMA TÝDNE
Kdybych tak mohla změnit svůj život.

Na mém životě bych nechtěla změnit jedinou věc. Mojí BFF a pár mých pravých přátel. Kdybych mohla vybrala bych si na základce druhou třídu. Nebo ve školce jinou kamarádku. Ze skušeností bych si vybrala i ty lidi se kterými bych se bavila i nebavila.
Jediný co bych na světě nezměnila je moje BFF. Máme spulu ty nejkrásnější vzpomínky. S tou co jsem byla dříve jsem nezažila ty věci se kterou mám teď. Ona jediná mě dokáže rozveselit, když mi je nejhůře. Dokážeme spolu vymyslet tu největší blbost co jde. Mám jí ráda.
Už vím co jsem udělala za chyby a nikdy je už neudělám. Kdyby se dalo vracet v čase využila bych toho. Ale to v dnešní době ještě nejde. Tak když Tě potká něco nemilého přejdi to s usměvem. Jestli se ti někdo směje tak si řekni, že on na tom není o moc lépe. A nadávky? Jsou pro lidi, kteří si myslí, že jsou lepší než ostatní...

Úvod

1. srpna 2017 v 16:02 | Life Style Nikky
Ahoj,
vítám Tě na mém blogu. Každý týden budou vycházet nový články. Téma o kterých budu psát jsou různé. Budu ráda za každou tvojí podporu jako například sdílení, komentář atd.